Čítať ukážku

Obsahuje sexuálne scény. Pre osoby staršie ako 18 rokov.

 

Nina a Sabina

 

Prológ

 

Ležala na posteli a hľadela do prázdna, niekam na popraskaný strop. Len cigareta pravidelne zasvietila keď si ju priložila k ústam a dym, ktorý vydýchla sa jej votrel do zraku. Inak nič. Čas sa akoby sa zastavil. Len jej dvadsaťtri ročné nahé telo, ošumelý kedysi biely strop a sivé praskliny v ňom, ktoré sú stále rovnaké. Nemenné. Z každodenného hľadiska sa jej zdajú nemenné, ale pred dvadsiatimi rokmi tu neboli. Tak ako aj ona pred dvadsiatimi rokmi bola iná. Nad tým sa len trpko pousmeje.  Je to výsmech, irónia, sarkazmus…či bolesť?

Vtedy mala tri roky a bola malým nevinným stvorením, ktorého najhoršia nočná mora bol vypadnutý mliečny zub a keď išla spať s plyšovým macíkom verila, že keď ho bude veľmi ľúbiť a stískať najmocnejšie ako dokáže, tak ráno ožije a bude sa s ňou hrať. Zasmiala sa. Teraz by sa jej ten zub zišiel a keď chodí spávať s „macíkom“ a musí ho veľmi ľúbiť a stískať najmocnejšie ako dokáže, dúfa, že ráno skape a už nikdy sa s ňou nebude hrať.

Zahasí cigaretu a pozrie sa na hodiny. Zhnusenie nad touto realitou jej zmierni pohľad na spiacu ženu vedľa nej. S trochou fantázie a šatstva by vyzerala ako princezná. Ešte pätnásť minút ju nechá spať a potom musia vypadnúť. Najradšej by ju nechala spať celú noc. Najradšej by jej zniesla aj modré z neba, keby to dokázala. Ach, ako ju len miluje.

 

 …

 

„OK, čo si teda potrebuješ kúpiť?“ spýtala sa otrávene Sabina.

„Potrebujem? Odkedy chodia ženy na nákupy, keď niečo potrebujú? Nič nepotrebujem. Čiže inými slovami – potenciálne potrebujem všetko!“

„Ale nemudruj, prosím ťa, keď nič nepotrebuješ, tak načo tu budeme strácať čas. Radšej sme sa mohli vyspať!“

„Radšej by si bola upratovala ten neporiadok po Alexovi? A okrem toho, chcem aby si si kúpila niečo ty.“

„Ale ja nič nechcem a nepotrebujem. Čiže inými slovami- nič nechcem a nepotrebujem.”

„Pozri aké roztomilé tričko majú tu, vo výklade, poďme sa pozrieť!” zvolala Nina a už ju ťahala do jedného z obchodov.

Sabina len povdzychla  nad jej tričkovou mániou s debilnými podtlačami a akože vtipnými nápismi. Skôr než by stihla zaprotestovať, Nina už držala v náručí niekoľko takýchto tričiek a pohľadom generála zavelila zamieriť do kabínok.

Zavreli sa v kabínke, ktorá nebola navrhnutá pre viac ako jedného človeka, ale Nina bola neúprosná. Vyzliekla bleskovým pohybom Sabine tričko, tak ako to zvykne robiť sebe a strkala jej do ruky nové. Sabina stála asi centimeter od zrkadla a jej bradavky sa dotkli jeho studeného povrchu.

„Prečo nevyjdeš ako normálny človek von a nenecháš ma vyskúšať si to a potom sa vymeníme,“ zaprotestovala Sabina.

„Lebo sa chcem pozerať,“ odpovedala a blysla hladným pohľadom po Sabininých nahých prsiach.

Tá len prevrátila očami ale Ninu neoklame jej naoko ľahostajný pohľad. Sabinine stvrdnuté bradavky  už tušili čo bude nasledovať.

Nina stojac v tesnej blízkosti za Sabinou vzala jej malé pevné prsia do dlaní a začala ich jemne masírovať. Sabina sa už nesnažila nič predstierať, zavrela oči a zaklonila hlavu, pričom odhalila dlhý bledý krk. Nina sa nenechala dlho núkať a jemne sa naň prisala.

„Keby som bola chlap, tak by som ťa tu zozadu pretiahla tak, že aj SBS-ka by sa hanbila nás vyhodiť,“ pošepkala jej Nina do ucha, pričom jej stále hladila prsia.

Sabina tichučko zamrnčala, keď jej Nina vzala bradavky medzi palec a ukazovák. Nina pritlačila, Sabina vzala do ruky šticu svojich vlasov a priložila si ju k ústam, aby utlmila slabé stonanie. Nina spustila ruky a odopla jej gombík na rifliach, rozopla zips a vsunula jej prsty do nohavičiek. Veľmi sa potešila jej vlhkému privítaniu. Sabina jej však vytiahla ruky zo svojich nohavičiek, otočila sa k Nine a opätovala jej bozk. Prikázala jej si sadnúť. Sabina si kľakla si na kolená a rozopla jej nohavice. Aj s nohavičkami jej ich stiahla ku kolenám, prstami jej roztiahla pysky, a zaborila sa  jazykom do jej vnútra, ktoré sálalo horúčavou a túžbou tak ako to jej. Ninou prešla vlna vzrušenia a zastonala v očakávaní čo bude nasledovať. Sabina pomaly krúžila jazykom, jemne ju hrýzla a zabárala sa do jej vlhkého vnútra. Nina zovrela v ruky v päste a zastonala. Stiahla tričko z vešiaka nad hlavou a priložila si ho k ústam, lebo vedela, že onedlho sa nebude vedieť ovládať. Sabina stále zrýchľovala pohyby jazyka v nej. Nina zaklonila hlavu, oboma rukami si pevne pritlačila tričko k ústam, aby stlmilo jej vzdychy. Zrýchľovala pohyby dnu a von, až kým Nina nezadržala dych a neprešiel ňou slastný krátky kŕč. Sabina najprv spomalila, no stále si ju vychutnávala, potom sa odtiahla a pobavene hľadela na Ninu v zrkadle ako má stále priložené tričko pevne k ústam, nohy rozkročené, oči zavreté a ako sa jej stále zrýchlený dych nevie vyrovnať s tým, že rozkoš sa už skončila. Dlhé neučesané čierne vlasy nedbalo prekrývali jeden prsník. Jej bledá koža z nej robila krehkú bábiku, no schovávala v sebe kus ohňa. V očiach nenásytný pohľad a ústa roztiahnuté v spokojnom úsmeve.

„Čo je?“ spýtala sa Nina keď si všimla Sabinin uprený pohľad v zrkadle.

„Nič. Len sa na seba pozerám ako asi vyzerám po dobrej makačke.“

„A okdiaľ vieš, že to bolo dobré?“

„Ha-ha, zlatko, veď ťa poznám ako by nás jedna mater mala,“ povedala Sabina a začali sa chichúňať.

Obliekla sa a vzala Nine z rúk tričko, ktoré kŕčovito zvierala v rukách až bolo celé dokrčené.

„Myslím, že si vezmem toto,“ povedala s úškrnom a išla ho zaplatiť.

 Personál  háklivý na takéto scény nič nespozoroval a nebolo im ani čudné, keď vyšla z kabínky Sabina a po chvíli Nina. Keďže sa na seba veľmi podobajú, mysleli si, že je to tá istá osoba a šla si zasa niečo vyskúšať. Niet sa čo čudovať, veď sú identické dvojičky.

 

 

Keď mali šestnásť, Nina chodila pol roka s Janom z vedľajšieho mesta, no ich prvý sex sa stále odsúval. Jano sa bál prvého sexu ako čert kríža a Nina na tom nebola omnoho lepšie. Historky kamošiek o ich prvom zážitku jej na odvahe nepridali. Tak tam vždy len ležala a čakala čo Jano. Veď on je predsa chlap. Mal by sa vedieť toho ujať on. Ona je len vystrašená neskúsená panna. Lenže Jano bol najneskúsenejšia vystrašená panna zo všetkých aké Nina poznala.

Sabina už nemohla počúvať aký je Jano neschopný a nevie poriadne pretiahnuť jej sestru. A keďže Sabina mala svoje poprvé už za sebou a aj  niekoľko ďalších podruhé, po dohode s Ninou sa rozhodla troška Jana…usmerniť.

Jano samozrejme vedel, že Nina má identickú dvojičku, ale on, ako ani nikto okrem rodičov ich nedokázal rozoznať. Nina si s ním dohodla stretnutie u nich doma, keď rodičia boli na návšteve u maminej sestry. To sa nemuseli obávať, že prídu pred polnocou domov.  Keďže boli dohodnutí na siedmu, o pol ôsmej môže byť Jano už doma aj keby zmeškal autobus.

Privítala ho Nina. Najprv si dali niečo malé pod zub a usadili sa pred telku, ktorú mali dievčatá v izbe. Po pätnástich minútach pozerania filmu si išla Nina odskočiť na záchod aby sa potajomky vymenila so sestrou. Nina sa schovala v susediacej izbe, odkiaľ sa snažila napínať uši a zachytiť každé slovo. Možno sa jej nabudúce zíde. Sabina sa vrátila do izby miesto Niny a v rukách držala dva štamperlíky. Jano len začudovane pozeral, až sa Sabina zľakla, že ich prekukol. Lenže jemu bolo hneď jasné, za akým účelom ich priniesla.

„Pripime si,“ povedala a podala mu hruškovicu.

„Na dnešný nezabudnuteľný večer,“ povedala a obaja do seba kopli obsah pohára.

Sabina mu ho zobrala z ruky, položila na stolík a vrhla sa  naňho. Začala ho vášnivo bozkávať, obkročmo si naňho sadla a rukami sa mu zaborila do vlasov. Trvalo asi stotinu sekundy, kým ucítila jeho erekciu cez nohavice.

„Dobrý začiatok,“ zapriadla mu do ucha a trocha ho pošticovala.

Zjavne sa mu páčilo, keď prebrala iniciatívu. Jano dlho nelenil a pustil sa s rukami skúmať Sabinino telo a vyzliekať ju.

„Vyzleč sa,“ povedala a keď boli obaja nahí, Sabina nebola vôbec sklamaná tým, čo videla.

Zvalila ho na posteľ a začala mu cmúľať ucho a nie zrovna jemne doň hrýzť. Jano zastonal celý bez seba, že to dnes Nina takto zobrala do svojich rúk.

Aha, takže takto to ty máš rád, pomyslela si Sabina, troška tvrdšie ako si moja malá sestra zrejme predstavuje.

Sabina sa bavila. Prišlo jej to náramné zábavné, že Jano ani len netuší, čo sa deje. Ani len netuší, že pretiahne niekoho iného ako jeho frajerku. Vzrušovalo ju to. Bolo to zakázané a nemorálne. Nechutné. O nie, nechutné to vôbec nie je, pomyslela si Sabina, Jano by mohol byť celkom schopný materiál.

Bozkávala ho na krku, sala mu bradavky, pričom mu nezabudla nikdy uštedriť  zopár miernych kusancov. Jano bol v takom vytržení, že aj keď jej to veľmi chcel oplatiť, nezmohol sa na nič, iba ležal, nechápal a vzdychal. Surovo mu uchopila penis taký tvrdý, že by mohla oňho kamene rozbíjať, pričom zavzdychal ešte hlasnejšie. Začala pohybovať rukou pomaličky hore a dole a vychutnávala si každú sekundu, aj keď teraz bola vo vytržení aj ona. Začala ho jemne bozkávať na penise a pomaly, veľmi pomaly sa ho dotýkala po stranách zubami. Jano sa slabo zatriasol a nemožný akéhokoľvek pohybu stonal ako divý. Mala pocit, že aj keby prestala, Jano by si to vôbec nevšimol a vzdychal by ešte  ďalšie dva dni.

  Sabina to tiež už nechcela ďalej vydržať, chcela ho mať v sebe,  chcela cítiť ako je tá tvrdá skala drví orgány svojou silou. Chcela aby Jano nikdy nezabudol na svoje poprvé, aby si navždy zapamätal aká je Nina mašina a ako jej to teraz pekne spraví. Respektíve ona jemu.

Jano mal oči doširoka roztvorené, a pozoroval ako si Sabina obkročmo nasadá na jeho penis a od prvej sekundy cítil každý milimeter, ako za do nej zabáral hlbšie a hlbšie. Bolo to ako milión výbuchov v jeho vnútri. Pocity nepoznané a také intenzívne, že by mu stačilo k orgazmu len to ako ho do seba pohltila, ale snažil sa predlžovať tú agóniu čo najviac sa dá. Sabina zavrela oči a keď ho v sebe cítila celého, slastne zavzdychala. Cítila sa ako kráľovná na tróne. Odtiaľto môžem ovládať svet, pomyslela si.

Vôbec nevnímala čo sa deje v jej hlave. Dôležitejšie teraz bolo čo sa odohráva v jej vagíne. A to je kurevsky dobrá záležitosť. Sabina ho chcela potrápiť, nechcela, nech sa odbaví za pol minúty a koniec. Sedela na ňom a pozorne si obzerala jeho telo. Nikdy pred tým nerozmýšľala o Janovi ako o sexi kuse mladého chlapa. Teraz ležal pod ňou vystretý, bez pohnutia, akoby sa obával, že čo i len najmenší pohyb všetko pokazí, no v skutočnosti bol Jano v takom úžase z toho všetkého čo sa deje, že mu to pripadalo ako sen. Nechápal ako je možné, že takou malou časťou tela dokáže vnímať také veci.

Sabina sa nahla a pobozkala ho. Rukami mu prešla po mužnej hrudi, mocných ramenách a širokých rukách. Jano bol tvrdý a silný ako strom. Áno, ako strom, celý vyzeral ako mocný strom ako tam tak ležal a neveriacky na ňu pozeral. Je možné, aby sedemnásťročný chalan takto vyzeral? Zjavne tvrdá fyzická práca na  sedliackom statku urobila za tie roky svoje. A spravila sakramentsky dobre.

Strašne ju vzrušovalo ako jednoducho ho má moci. Začala krúžiť pomaly bokmi  načo Jano zavrel oči a celý ešte viac stuhol. Teraz sa pohybovala hore dole a zavrela oči aj ona, aby ešte lepšie vnímala ako vypĺňa každý jej centimeter.

Nina v druhej izbe nalepená na stene počula najprv iba Janove vzdychy krátko po tom ako Sabina vošla do izby. No teraz sa zvuk stupňoval a počula aj Sabinu vzdychať. Tak veľmi by tam chcela nazrieť. Nechcelo sa jej veriť, že Jano bol schopný akcie tak rýchlo a tak…zjavne dobre. V nohavičkách zacítila známy pocit. Veď to ona je vlastne vedľa a rozdáva si to so svojím frajerom. Snažila sa predstaviť si, ako asi ležia. Zavrela oči a predstavila si, že je to ona s Janom a nie Sabina. No, príliš veľký rozdiel to nie je oproti skutočnosti, zachichotala sa. Sadla si na zem a stony prichádzajúce z ich detskej izby jej spôsobovali zimomriavky. Siahla si rukou do nohavičiek aby sa uistila, či sa jej ten známy pocit len nezazdal. Dobrá zámienka, vedela presne čo tam nájde. Prsty zaborila do svojej horúcej vagíny, zaklonila hlavu o stenu a vzdychy Sabiny a Jana a predstava toho, čo sa tam odohráva jej spôsobovali ohromné vzrušenie. Široko rozkročila nohy a pohybovala prstami dnu a von, presne tak ako Jano toľkokrát predtým. Och, tie jeho veľké prsty… Nina zrýchľovala pohyby ako počula, že vzdychy od vedľa sú stále hlasnejšie a intenzívnejšie. Horúčava jej oblievala celé telo s postupným zrýchľovaním a takmer vykríkla v rovnakej chvíli ako jej sestra, ale výkrik utlmila vedomá si toho, že sa nesmú prezradiť.

Sabina zrýchľovala pohyby hore a dole na Janovom penise pobádaná jeho hlasným stonaním, ktoré bolo s každým pohybom hlasnejšie a nástojčivejšie. Tušila, že sa blíži k vrcholu, tak poriadne pridala. Jano napínal všetky svaly na tele, vyzeral ako klavír, na ktorom Sabina hrá tie najúžasnejšie melódie. Tento Jano jej spôsoboval také vzrušenie, ako nikto doposiaľ. A to nemusel nič robiť. Jeho vlastné vzrušenie a reakcie tela ju privádzali do neskutočných stavov. Pokúsila sa ešte trocha zrýchliť, prsia jej nadskakovali ako bláznivé, stehná ju pálili a keď si myslela, že to už nevydrží, že sa snáď spraví skôr ako panic Jano, ich hlasné vzdychy, ktoré sa dovtedy navzájom prelínali, teraz zazneli v jednom hlase. Sabina až vykríkla a prehlušila aj Janov hlasný prejav orgazmu.

Stále na ňom sedela, sťažka dýchajúc, oči zavreté a telo unavené. Jano pomaly povoľoval záverečný kŕč. Obaja dychčali ako po maratóne. Sabina už v sebe necítila tú ohromnú tvrdosť a veľkosť jeho penisu, cítila, ako z nej vyteká Janovo semeno. Teraz bola paralyzovaná ona, neschopná pohybu, neveriac, čo sa práve odohralo. Že trápny prvý sex jej sestry bude jej najlepší zážitok. Ešte stále sa triasla od vzrušenia.

Jano sa konečne prebral z toho nekonečného šoku a pohladil ju po stehnách. Chytil ju za bedrá a uložil vedľa seba. Privinul si ju k sebe, dal jej pusu na vlasy a ležali stále ťažko dýchajúc s úsmevom na perách.

„Nina, to čo si mi spravila?“ opýtal sa po chvíli. Ty si ma úplne zničila. Ty si ma… Totálne odpálila!“

 „Skôr by som povedala, že som ťa totálne odpanila!“

Zasmiali sa, ležiac v objatí, keď sa Jano zrazu zarazil.

„Počkaj,  my sme nemali kondóm!!“

Sabina zostala tiež zarazená. Cítila, že Jano začína panikáriť.

„Neboj sa, láska, začala som brať tabletky, usmiala sa naňho sladko. Neprežila by som, keby nám túto premiéru zničí kúsok gumy. No povedz, nestálo to za to?“

Janovi viditeľne odľahlo.

„Máš pravdu. Toto bolo… aj keby mi ruky odtrhneš, nedokážem to slovami opísať. Ty…ja…no proste…si bola…WAU… No vidíš? Spravila si zo mňa neandertálca!“

 

Nina počula po vzdychoch smiech. Bola trocha nahnevaná, že keď už je po všetkom, Sabina sa možno túli k Janovi. Tak si to nedohodli. Vlastne si nijako nedohodli, čo bude po tom. Ale rýchlo hnev pominul, keď si Nina predstavila akú láskavosť jej Sabina spravila. Pripravila Jana. Teraz to bude ona kto bude výskať pri hrách s Janom, lebo odteraz už Jano nezlyhá. Áno, bude to úžasné. Priložila si prsty k nosu, potom ich oblizla a spokojne sa usmiala. Nemôže sa dočkať, kedy na to skočia.

 

 

„Koľko si zapýtali?“

„Tisíc.“

„Tak, kedy?“

„Ešte sme sa nedohodli. Kráľovná odoláva.“

„Trvá ti to dlho.“

„Ja viem, ale toto je špeciálny prípad. Nechcem na ne tlačiť, aby sa nestiahli.“

„Tak sa nejako posnaž, nebudem na ne čakať večne.“

„Nebojte sa, napokon budete určite spokojný.“

 

Zobudila sa na strašnú bolesť hlavy. Koľko vôbec spala? Vôbec si nepamätá, ako sa dostali do hotela. Do nosa jej vrazil vlhký stuchnutý vzduch. Snažila sa rozlepiť oči a rozhliadnuť sa okolo seba, ale oči jej nevedeli celkom zaostriť a v hlave jej hučala siréna, ktorá jej vyradila všetky zmysly. S výnimkou čuchu, zdá sa. Nechápala odkiaľ sa vzala tá bolesť hlavy. Čo sa včera opila? Alebo jej sedí na hlave nejaká opica a tlčie ju s tyčou po hlave? Bola bolesťou taká paralyzovaná, že jej ešte nejakú chvíľu trvalo, kým zistila, že sa nachádza v špinavej pivnici s rukami za chrbtom pripútanými o potrubie. Sama.

Nina bola už dlhšie hore a netrvalo jej to tak dlho ako Sabine, aby zistila kde sa nachádza a že vôbec nič nie je v poriadku. Sedela na špinavom matraci na zemi, pripútaná jednou rukou k akejsi tyči a vystrašene sa rozhliadala okolo seba. To nemôže byť možné. Zdalo sa jej to ako nejaký strašný sen, ktorý nemôže byť reálny, veď dievčatá sa budia pripútané v zatemnených izbách len vo filmoch, nie v skutočnom živote. Toto je nejaký omyl, veď na nich dával pozor… Čo sa včera stalo? Prepadli ich? Uniesli ich? Triasla sa ako osika a nedokázala spracovať, že tento horor je skutočný. Veď ešte pred niekoľkými hodinami boli doma. Mala pocit, že ak sa do piatich minút toto nejako nevyrieši, zomrie od strachu. Bola bledá a keby mala niečo v žalúdku, tak by to isto vyvracala, lebo ju niekoľkokrát naplo, keď si predstavila v akom sú prúsery a že im nikto nepomôže. Nikto nevie kde sme. Od strachu sa pomočila. Sabi, kde si?

Sabina sa pokúsila posadiť, lebo si už necítila ruku, na ktorej ležala. Tento úkon bol však nad jej sily, už pri najmenšom pohybe mala pocit, že sa jej zaborilo do mozgu tisíc ihiel. Od bolesti jej vytryskli slzy a stekali na akýsi zafúľaný ošklbaný molitan. Snažila sa premýšľať, ale akosi sa jej zahmlievalo pred očami…

Nina tupo hľadela pred seba, neschopná ďalšieho plaču a snažila sa prísť na to, kedy sa to posralo. Od tej pumpy zaspala a už si nič nepamätá. Pane bože. Čo sa to deje? A kde, dopekla, je Sabina? Čo s nimi len bude? Zrazu počula prichádzať hlasy a dvere sa otvorili.

[cresta-social-share]